Myrobotech.net

Genç, dinamik, tecrübeli ve girişimci ekibimizle 2018 yılında kurduğumuz Robelart Elektronik müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmayı kendine vizyon edinmiş bir firmayız. Firmamız komponent tedarikinde güçlü ağı sayesinde Dünya’nın her bir noktasından ürün temini gerçekleştirerek, üretim yapan firmaların elektronik malzeme ihtiyacını karşılamak, üretim süreçlerine hız kazandırmak ve kalite katmak amacıyla hizmet vermektedir, hobi elektronik, komponent, robotik ve mekatronik alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olup siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ürünleri ulaştırabilmek için yurtiçi ve yurtdışı üretici firmalar ile iş ortaklığı kurduk. Her geçen gün yeni iş ortaklıkları kurup sayımızı arttırmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz | Myrobotech.net olarak 7’den 70’e herkese hitap edip projelerine katkı sağlamayı ana hedefimizi haline getirip, müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturmayı amaçlamaktayızdır.

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Robelart Elektronik yakından tanımaya ne dersiniz?

Neden Biz? Güçlü global ağımız sayesinde en kaliteli ve en uygun fiyatlı komponentleri en hızlı şekilde sizin için getirmekteyiz.

Hızlı ve Kolay Tedarik

Ürün siparişlerinizde bitmek bilmeyen bekleme sürecini Express kargo aracılığıyla en hızlı şekilde tedarik etmekteyiz.

Rakipsiz Uygun Fiyatlar

Anlaşmalı tedarikçi firmalardan her an fiyat değerlendirmesi yaparak sizin için kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara dönüştürmekteyiz.

Orijinal ve Kaliteli Ürün

Ürünleriniz yurt içi ve yurt dışı ofislerimizde kalite, güvenlik kontrolü yapılarak sizlere %100 orijinal ürün gönderilmesini sağlamaktayız.