AC Işık Parlaklık Ayarlayıcı Dimmer Modül, 1 Kanal, 3.3V/5V

158.24 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı!

Stok Mevcut

Stok Kodu: RBL-10017 Stok Kodu: 00000000000000010017 Kategoriler: , Etiketler: , ,
Markalar:Myrobotech

AC Işık Parlaklık Ayarlayıcı Dimmer Modül, 2 Kanal, 3.3V/5V Lojik, 110V/220V

AC Dimmer, akımı 600V / 16A’ya kadar aktarabilen alternatif akım voltajını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Çoğu durumda, Dimmer lambalar veya ısıtma elemanları için gücü AÇMAK / KAPATMAK için kullanılır; ayrıca fanlar, pompalar, hava temizleyiciler, vb.

2 kanallı tasarıma sahiptir.

Son zamanlarda Dimmer, akıllı ev sistemleri için sıklıkla kullanılan bir karar haline geldi. Örneğin, ışık parlaklığını sorunsuz bir şekilde değiştirmeniz gerektiğinde. Lamba, rahat bir atmosfer yaratarak yavaşça AÇIK veya KAPALI hale geliyor. Dimmer, filaman lambalarla en etkili şekilde çalışır. Düşük parlaklıkta kısılabilir LED lambalarda daha az kararlıdır, ancak orta ve yüksek parlaklıkta sağlam bir iş çıkarır.

Karartıcının güç kısmı, bir mikrodenetleyicide yüksek akım kesintisi olasılığını ortadan kaldırmak için kontrol kısmından izole edilmiştir.

Mantıksal seviye 5V ve 3.3V’ye toleranslıdır, bu nedenle mikrodenetleyiciye 5V ve 3.3V seviye mantığı ile bağlanabilir.

Arduino’da dimmer, harici kesintileri ve işlem süresi kesintilerini kullanan RBDdimmer.h kütüphanesi ile kontrol edilir. Kod yazmayı basitleştirir ve ana kod için daha fazla işlem süresi sağlar. Bu nedenle, tek bir mikro denetleyiciden birden fazla Dimmer’ı kontrol edebilirsiniz.

 

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.