Arduino Otto Robot Plastik Seti DEMONTE

46.42 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı!

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-14616 Stok Kodu: 000000000000000014616 Kategoriler: Etiketler:
Markalar:Arduino

Otto kim?

Herkesin yapabileceği interaktif bir robot!

Otto ne yapabilir?

Otto yürür, dans eder, ses çıkarır ve engelleri ortadan kaldırır.

Otto neden özeldir?

Otto tamamen açık kaynak, Arduino uyumlu, 3D yazdırılabilir ve tüm çocuklar için kapsayıcı bir ortam yaratmak için sosyal etki misyonu ile.

 

 

 

Otto’nun gerçekten açık kaynak doğası, açık STEAM eğitimine izin veriyor, bizler, daha önce Otto DIY’i sınıflarında kullanan farklı atölyelerden ve okullardan gelen geribildirimleri toplıyoruz ve bu eğitim yerlerinin açıklığına bağlı olarak ders materyalini düzenliyor ve paylaşıyoruz. bazı insanlar fritzing ve fizik arkasındaki bağlantıları açıklayan elektronikler, Arduino ile diğer kod sonra github, diğer uygulama mucitlerinde açık kaynaklı uygulamalar oluşturmak için diğerleri, diğerleri nasıl sanat ve el sanatları ile nasıl özelleştirileceğini, diğerleri de Otto için aksesuarlarla 3 boyutlu modeller tasarlamayı öğretiyorlar tinkerCAD veya Fusion 360 ile.

CC-BY-SA

Otto DIY + orijinal #OttoDIY geliştirilmiş ve gelişmiş bir versiyonu, fikir aynı temel özelliklere sahip olmaktır DIY robot + Bluetooth kontrol ve programlama + metal dişli servo motorlar + dokunmatik sensör + sensörler + şarj + ile + şarj edilebilir + değiştirme modları çıkışlar + …?

Otto DIY + sonsuza dek bir BETA!, Otto inşaatçılar geniş bir topluluk tarafından geliştirmek, ilk Otto DIY için tüm belgeleri kontrol etmenizi öneririz ve daha sonra Otto DIY + ile daha gelişmiş özellikleri ile oynamak için deneyebilirsiniz

Heyecan verici kısım, dünyanın dört bir yanındaki üreticiler ve korsanlarla açık bir gelişme içinde olduğumuzdan, yalnızca uzmanlardan değil, bize katılabileceğiniz fikirlere, geri bildirim, sosyal paylaşım, test ya da düşündüğünüz başka herhangi bir katkıya açık olduğumuz fikirlerdir. arasında.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.