Arduino UNO R3 Proto Shield Kiti (Mini Breadboardlu)

22.05 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı

Stok Mevcut

Stok Kodu: RBL-0205 Stok Kodu: 000000000000000000000205 Kategoriler: , Etiketler:
Markalar:Arduino

Sıklıkla Beraber Alınanlar

Arduino UNO R3 Proto Shield, Arduino projelerinizi breadboard üzerinden düzgün bir devre haline getirmede ve özel olarak tasarlamış olduğunuz devrelerin Arduino ile beraber kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Arduino UNO R3 modeli için tasarlanmıştır ve benzer pin yapısına sahip olan Leonardo veya farklı kartlarla beraber de kullanılabilir. Kit dahilinde beyaz mini breadboard yer almaktadır.

 ÖZELLİKLER:

  • Proto shieldi lehim yapmadan da kullanabilirsiniz.
  • Kit dahilinde mevcut olan ve orta bölüme yerleştirebileceğiniz mini breadboard ile lehimleme işleriyle uğraşmadan hızlı bir şekilde prototipleme ve denemeler yapabilirsiniz.
  • Proto Shield, tüm Arduino pinlerini bir üst kata taşıyarak rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlamaktadır.
  • Yüzey montajlı(SMD) malzemeler için de protoshield üzerinde yer vardır. Bu sayede bu tip malzemeleri de kullanmanıza imkan sağlamaktadır.
  •   Arduino UNO Proto Shield R3, R3 pin dizilimine sahip olup, kart üzerinde reset butonu da bulunmaktadır. Header ve konnektörlerin tümü lehimli olarak gönderilmektedir.
  • Üzerinde 2 adet buton ve LED bulunur. Prototipleme alanında entegre lehimleyebilmeniz için dikey sıralı pinler ve güç bağlantılarını kolaylaştıran yatay sıralı pinler bulunur. Ayrıca 5V ve GND bağlantıları ayrı dişi header’lar ile çıkış alınabilecek şekilde konumlandırılmıştır.
  • Ürünler fabrika çıkışlı test edilmiştir.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.