Creality CR-10 V2 3D Yazıcı

5,190.10 

Bu Ürün İçin Amerika Üretim Yeri Termin Süresi 7-10 Gün

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-A008 Stok Kodu: RBLCrealityCR10v2 Kategoriler: , Etiketler: , , ,
Markalar:Creality

Sıklıkla Beraber Alınanlar

  • Creality CR-10 V2 3D Yazıcı 5,190.10 
Fiyat: 5,190.10 

Çift Yönlü Soğutma Nozulu

3D yazıcıda bulunan sfenoid iki yönlü soğutma nozulu ile kullanıcılar mükemmel bir performansı en kaliteli şekilde sağlamaktadır. 3D yazıcıda ayrıca her iki yönde de ısı dağılımı, ısı dağıtım kanalları ile sağlanmaktadır.

Ultra Sessiz Mükemmel Güç ile Tanışın

3D yazıcıda bulunan mükemmel özellikler en az ses düzeyi ile çalışarak gürültü kirliliği oluşturmaz. Ürünün yüksek performansı kararlı ve gürültüyü azaltmaya yarayan sıkıştırma direnci ile donatılmıştır.

Sınıfının En Güçlü Performansı

3D yazıcıda bulunan 350 W gücündeki Mingwei güç kaynağı son teknoloji yazılımlar ile tasarlanmıştır. 3D yazıcının benzersiz güç kaynağı yüksek kaliteyi en güvenli şekilde kullanıcılarına sunarak güçlü bir yapı oluşturmaktadır.

DIY Yükseltilebilir Tasarımın Benzersiz Deneyimi

3D yazıcıda bulunan BL-Touch yatak düzleme çerçevesi sayesinde tüm kullanıcı tipleri kolay bir deneyim sağlayabilir. 3D yazıcı hareket esnasında kaymayı minimum düzeyde tutarak hassas bir baskı sunmaktadır.

Dayanım Gücü Yüksek Cam Baskı Türü

3D yazıcıda bulunan yüksek mukavemet gücünün karbon kristal silikon camı sayesinde kullanıcılar mükemmel baskı kalitesini konforlu bir şekilde sağlayabilir. Ürün sayesinde kalıp almak son derece kolay olmaktadır.

Devam Et Yazdırma Fonksiyonu

3D yazıcıda bulunan devam et yazdırma özelliği sayesinde kullanıcılar gücün aniden kesilmesi sırasında yeniden başlatma komutunu kullanabilir. Bu komut sayesinde yazdırma işlemi otomatik olarak devam etmektedir.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.