-17%

Creality CR-10S Pro 3D Yazıcı

7,500.00  9,000.00 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-3920 Stok Kodu: 00000000000000003920 Kategoriler: , Etiketler: , , ,
Markalar:Creality

Creality CR-10S Pro 3D Yazıcı

Dilimleme Yazılımı

Cura açık kaynak kodlu yazılımı kullanan 3D yazıcı gcode dosyalarını oluşturabilir. Oluşturulan tasarımın baskısının alınabilmesi için destek sunar.

Bağlantı Türleri

Creality marka 3D yazıcının bağlantı imkanları oldukça geniştir. Farklı midyumlar arasında bağlantı, veri transferi, dosya paylaşımı, vb. sağlar. Çevrimiçi bağlantı olanağının yanında SD kart seçeneği de mümkündür.

Elektrik Kesintisi Önlemi

3D yazıcınızdan çıktı alacağınız sırada elektrikler kesilirse neler olur? Öncelikle endişelenmenize ve korkmanıza gerek yok. Çünkü emekleriniz çöpe gitmeyecek. Yazıcının elektrik kesintisi için aldığı önlemler iş yükünüzü hafifletecek. Yarıda kalan baskı işlemi elektrikler geldiği an kaldığı yeren devam eder.

Kolay Taşıma

Filamentsiz ağırlığı 17.5 kilogram olan 3D yazıcının bir yerden başka bir yere götürülmesi, taşınması, vb. işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. İkinci bir kişiye ihtiyaç duymadan taşıma işlemini yapabilirsiniz.

Entegre Programlar

3D yazıcı Repetier- Host ve Simpfly3D gibi birçok uygulamayla uyumlu bir şekilde çalışabilir. 3D tasarım, çizim, vb. programlarıyla uyumlu olması en çok sizin işinizi kolaylaştırır. Aşina olduğunuz programda tasarımınızı bitirdikten sonra rahat bir şekilde çıktı alabilirsiniz.

Baskı Teknolojisi

Fused Filament Fabrication (FFF) teknolojisine sahip Creality 3D yazıcı ile istediğiniz her türlü çıktıyı pratik bir şekilde alabilirsiniz. Yüksek çözünürlük imkanı ile tasarımınızın kalitesini yukarıya çıkarır.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.