Creality Ender 3 Pro 3D Yazıcı

2,315.00 

7 GÜN TESLİMAT SÜRESİ

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-2456 Stok Kodu: 00000000000000002456 Kategoriler: , Etiketler: , , ,
Markalar:Creality

Üretimin Pratik Hali

Bilgisayar ortamında tasarladığınız hemen her şeyi fiziksel ortama taşıyabilirsiniz. Özellikle mühendislik, mimarlık ve pek çok tasarım işinde maliyeti en aza indirerek kendi işyerinizde çeşitli üretimler yapabilirsiniz.

Yeterince Büyük Baskı Hacmi

220 x 200 x 250 mm ebatlarına sahip cisimlerin baskısı yapabilmeniz mümkündür. Bu sayede epey büyük boyutlu tasarımlar elde edebilirsiniz. Özenle yapılan tasarımları üç boyutlu ortama taşıyarak eşsiz projelere imza atabilirsiniz.

Tasarımcıların İhtiyacı Olan Creality 3D Yazıcı

Pek çok tasarım şirketi çeşitli prototipler yaparak bunları sunumlarında kullanırlar. Daha etkileyici bir sunum hazırlamak için prototiplerinizin üç boyutlu baskısını alarak müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Özgün Görünümlü Robotlar

Robot üretimi yapan pek çok kişi bu robotlara tam oturan parçaları bulmakta bazen zorlanabilirler. Bunun önüne geçmek için kendi tasarımlarınızı kendiniz yapabilir ve dilediğiniz özelliklere sahip robotlar imal edebilirsiniz.

Titiz Çalışma

Nozzle çapı 0.2 ile 0.3 arasında değişmektedir. Epey ince bir uca sahip olduğu için ince detaylara sahip tasarımlar elde etmek mümkündür. Bu sayede oldukça şık görünümlü ve işlevsel parçalar üretebilirsiniz.

Kolayca Dosya Transferi Yapılan Creality 3D Yazıcı

SD kartla birlikte tasarımlar sistemin içine aktarılabilir. Bu sayede çeşitli boyutlardaki tasarımlar hayata geçirilebilir. Kartın kapasitesine göre epey büyük dosyalar bile fiziksel ortama taşınabilir. Üç boyutlu tasarımlar sayesinde sizde başka kurumlara ihtiyaç duymadan çeşitli üretimler yapabilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.