Elgato HD60 S Oyun Kayıt Cihazı

6,100.00 

Bu Ürün İçin Amerika Üretim Yeri Termin Süresi 7-10 Gün

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-6174 Stok Kodu: 00000000000000006174 Kategoriler: Etiketler:
Markalar:Elgato

Gecikmesiz Yayın İmkanı

Yüksek performanslı günümüz teknolojisine uygun USB 3.0 bağlantısı ile 1080p kalitesinde 60Fps akıcılığında oyun kaydı alabilir; Youtube, Twitch, Dlive gibi yayın platformlarında kesintisiz ve yüksek görüntü kalitesi ile yayın yapabilirsiniz.

Şık Tasarım ve Dizayn
Elgato Oyun Kayıt Cihazı, şık ve kenarlardan kavisli dış tasarımıyla, göz alıcı led göstergesi ile gözünüze de hitap eder. İçerisinde bulunan bağlantıları özel üretilmiş kabı ile gizler ve kısa devre oluşturabilecek kazaları engeller.

Yayın Ara Yüzünü Anında Değiştirme
Yayın yaparken anında erişim bazen çok önemli ve gerekli olabiliyor. Stream Command özelliği ile beraber gelen webcam ekleme, farklı katmanlar ekleme ve geçiş yapma gibi seçenekleriyle yayın ara yüzünüzü anında değiştirme imkanı sunar.

Kayıt ve Kayıt Edilenler
Kayıt özelliği ile yayın aktivitenizi kayıt alabilir, flashback recording özelliği ile de kayıt etmeyi unutsanız bile yayını sararak istediğiniz içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

Tak Çalıştır Sistemi
Kolay ve basit ayarlarıyla kullanıcı dostu olan Elgato Kayıt Cihazı, taktıktan sonra kullanıma hazırdır ve kullanmaya istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Yüksek Yayın Kalitesi
Yüksek yayın kalitesi yapmak herkesin hakkıdır. Sizde bu üründen edinerek internetinizin ve bilgisayarınızın kalitesine göre 480p yayın kalitesinden 1080p ve 60 FPS kalitesine kadar yayın imkanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.