LM2577S Voltaj Yükseltici ve Düşürücü Regülatör Kartı

38.90 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı

TÜKENDİ

Markalar:Myrobotech
Üzerinde LM2577S ve LM2596 voltaj regülatör entegrelerini barındıran buck-boost regülatör otomatik olarak girilen voltaj seviyesini üzerindeki trimpot yardımı ile isterseniz arttıran, isterseniz de azaltan bir voltaj regülatör kartıdır. Üstün performanslı regülatör üzerinden 4A’e kadar akım alınabilmektedir.
Kartın giriş gerilimi 4V ile 35V arasında olup, çıkış gerilimi 1,25V ile 25V arasında ayarlanabilmektedir. Kart üzerinde 4A’e kadar akım akabilmektedir.
Kart üzerinde yer alan iki regülatörden biri voltaj düşürücü, diğeri ise voltaj yükselticidir. Giriş gerilimi uygulandıktan sonra kart üzerindeki trimpot ile çıkış gerilimi ayarlanmaktadır. Eğer çıkış gerilimi girişten düşük olsun isteniyorsa voltaj düşürücü regülatör otomatik olarak devreye girmektedir. Çıkış gerilimi, girişte yüksek olsun isteniyorsa da voltaj yükseltici regülatör otomatik olarak devreye girmektedir. Bununla beraber kart üzerinde iki adet daha trimpot yer almaktadır. Bunlardan biri çıkış akımını sınırlandırmada kullanılan trimpottur. Diğeri ise ‘revolving light curren’ trimpotudur. DC-DC voltaj regöletörü olarak kullanılmasının yanında ayrıca led driver ve solar regülatör olarak kullanılabilmektedir.
Özellikleri:
  • Giriş Gerilimi: 4-35V
  • Çıkış Gerilimi: 1,25-25V
  • Çıkış Akımı: 4A’e kadar
  • Buck-Boost Regülatör Kartı
  • LM2577S ve LM2596 voltaj regülatör entegrelerinin ikisini de üstünde barındırır.
  • LED driver ve solar regülatör olarak kullanılabilinmektedir.

aeProduct.getSubject()

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.