Oculus Quest All-In-One VR Gaming Headset 64 GB

5,400.00 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı!

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-2927 Stok Kodu: 00000000000000002927 Kategoriler: , Etiketler: , , ,
Markalar:Oculus

Ürün Detayları

Oculus Quest All-In-One VR Gaming Headset 64 GB

Sınır Tanımayan Eğlence

Sanal dünyaya uygun bir şekilde üretilmiş bir oyun türüdür. Her yerde oynayabilme şansınız vardır. Özellikle bir VR başlığı veya kumandalar ile oyununuzu eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyun Salonu Yanınızda

Evinizde veya başka bir yerde olsanız da oyunun kurulumunu kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Yer aldığı bütün ortama uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Özellikle küçük ve büyük yerlerde ayakta veya oturarak oynayabilme imkanınız vardır.

İlk Hamle Sizde

Yaptığınız her hareketi VR’a iletir ve harici sensörler ile birlikte çalışmadan bütün odanın kontrolünü ve denetimi yapar. Oyun alanının istediğiniz her yerinden hareketler yaparak oyununuzu kendinize göre oynayabilirsiniz. Oyun esnasında savaşın oluşumunu başka bir yöne çevirebilme imkanınız da vardır.

Her Şeyi Dinleyin

Pozisyonel bir ses sistemi ile üretilmiştir. Kulaklığınızı takmaya gerek kalmadan takım arkadaşlarınızı ve oyun sırasında meydana gelen bütün durumları kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Hisleriniz Çok Kuvvetli

Oculus Touch kumandası sayesinde ellerinizi direkt olarak oyuna dahil edebilme şansınız vardır. Elleriniz ile yaptığınız kesme, fırlatma ve kavrama hareketleri VR üzerinde gerçeğe en yakın şekilde yansıtılır.

Kumandaya Gerek Yok

Oyunun el takibini etkinleştirme özelliği sayesinde kumanda olmadan da ellerinizi direkt olarak sanal yerlerde kullanabilme şansınız vardır. Aynı zamanda kumanda kullanmadan menüler arasında gezinebilme imkanınız da vardır.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.