Oculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset

7,990.00 

Bu Ürün İçin Amerika Üretim Yeri Termin Süresi 7-10 Gün

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-1754 Stok Kodu: 00000000000000001754 Kategoriler: , Etiketler:
Markalar:Oculus

Oyuncular İçin Özel Yazılım

Gelişmiş donanım özelliklerine sahip olan Oculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset, aynı zamanda akıcı bir oyun deneyimi için özel yazılımla güçlendirilmiştir. Yeniden tasarlanan baş bandı ile her harekette kesintisiz oyun deneyimi sunar.

El ve Kol Hareketleriyle Kusursuz Koordinasyon

Oculus Touch kumandalarıyla, ellerinizi ve el hareketlerinizi gecikme olmadan doğrudan oyuna aktarabilirsiniz. Kusursuz koordineli bir şekilde çalışan Oculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset, fırlatma ve kavrama hareketlerinizi de profesyonel biçimde yansıtır.

Harici Sensör Olmadan Benzersiz Deneyim

Ayar tekerleğinin hızlıca döndürülmesi sayesinde sağlam ve rahat bir şekilde yerine oturan headset ile harici sensör olmadan benzersiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oculus Insight, hangi yöne baktığınız fark etmeksizin hareketlerinizi VR’a aktarır.

Çarpıcı Grafiklerle Heyecan Dolu Oyunlar

El ve kol hareketlerinizi VR üzerinden sezgisel ve gerçekçi bir hassasiyetle görüntüleyen Oculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset, yüksek performanslı çarpıcı grafikleriyle heyecan dolu oyunları oynamanızı sağlar.

Pozisyonel Konumlandırılmış Ses Sistemi

Oculus Rift S, doğrudan başlığa yerleştirilmiş pozisyonel bir ses sistemi özelliği barındırır. Bu sayede takım arkadaşlarınızı veya arkanızdan olup bitenleri eksiksiz olarak duyabilirsiniz.

Kolay Bilgisayar Kurulumuyla VR Oyunları

Kurulumu oldukça basit olan Oculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset üzerinden bilgisayar masaüstüne rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.