Ozon Dezenfeksiyon Cihazı – Cleaner -Box

2,700.00 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı

Stok Mevcut

Stok Kodu: RBL-A091 Stok Kodu: RBLCLEANER-BOX Kategoriler: Etiketler: ,

Cleaner -Box tarafımızdan geliştirilmiş bir dezenfeksiyon cihazıdır? Bu cihazla kullanıldığı ortamda bulunan Mikroorganizmaların tamamını (virüs ve bakteri) etkiler veya yok eder. Ayrıca ortamda bulunan tüm kötü kokuları da yok ederek kesin sonuç almanızı sağlar.

Klordan 3125 kat, asitten 725 kat daha güçlü bir dezenfektan olan ozon gazı üründe, alet ekipmanda, ortamda ya da uygulandığı alanda kalıntı bırakmaz Bakterileri, Virüsleri, Mantarları ve Küfleri Öldürür:

Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemlerinden çok daha güçlüdür. Ozon organizmaların hücre duvarlarını yıkar ve bilinen tüm virüsler, bakteriler, mantarlar, mayalar ve küfler üzerinde yıkıcı bir etkiye sahiptir.

Ozonla yapılan çalışmalar sonucunda, ozonun güçlü bir oksidan olması sayesinde suda ve havada ;

Mikrop kırıcı olarak ,
Koku giderici,
Ortamı kirleten pek çok organik molekülün yok edicisi olarak kullanılabileceği ispat edilmiştir.

Ozon Gazı Hastane, Sigara, Et, tavuk ve balık kokularını, Yemek Yağ, Yanık yemek kokularını, Su kokularını, Karbon monoksit kokularını, Balık, Soğan, Sarımsak kokularını, Halı Banyo, Küf, Hayvan, Boya, Alkol Kömür, Benzin, Medikal, Yangın, Lağım, Çöplük, Leş, Arıtma tesisi, amonyak(idrar) kokularını kısaca tüm kokuları yok eder.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.