ABG Gümüş PLA Filament 1.75mm

300.00 

Hafta içi 14:00’a Kadar Verilen Siparişlerinizde Aynı Gün Kargo İmkanı!

Stok Mevcut

Stok Kodu: RBL-14526 Stok Kodu: 000000000000000014526 Kategoriler: , Etiketler:
Markalar:ABG

Sıklıkla Beraber Alınanlar

Tümü: 15,010.10 
ABG PLA Filament 1.75 mm Yerli Üretim
ABG Filamentler saf hammaddeden, RoHS standartlarında, gıdaya uygun boyar maddelerle üretilmektedir.
Net 1Kg, 330 metre.
Median 1.75 mm kalınlık,  +/-   0,01 mm hassasiyet, +/-   0,01 mm eksen daireselliği.
Baskı Sıcaklığı: 190-220 °C
Tabla Sıcaklığı: 0-80 °C

Gıda uygun boyar ve katkı maddeleriyle en yüksek mekanik dayanım ve pürüzsüz yüzeyli baskılar için özel olarak formüle edilmiştir.

Bütün ürünler saf hammaddelerden üretilmekte, geri dönüşüm ve düşük kalite polimerler kullanılmamaktadır.

Ürünlerimiz üretim hattında saniyede 10 kez kontrol edilerek standart dışı ürünler ayrılmaktadır.

0.01 mm hata payı ile üretilen filamentler geniş kullanım alanı ve pürüzsüz baskı ile yüksek yüzey kalitesi sunmaktadır.

3D Printer Filament – ABS

Endüstriyel kullanım için, son ürüne uygun, yüksek ısı ve darbe dayanımı gösteren petrokimyasal bir malzemedir. Özel formülü ile mekanik ve kozmetik açıdan en kaliteli ürünler için idealdir.

1.75mm ABS Filament, ABShammaddesi ile üretilen 3D filament çeşitlerindendir. Flamentler istediğiz renkte baskı yapabilmeniz için farklı renklerde üretilirler.

Son zamanlarda oldukça yoğun bir ilgi gören 3D yazıcılar model oluşturmak için filament kullanır. Hammadde olarak çok farklı malzemeler kullanılsa da en çok kullanılan çeşitleri PLA ve ABS’dir. Hammadde çeşitlerinin kullanım alanlarındaki farkı genelde erime sıcaklığı ve renk çeşitliliğidir.

Petrol bazlı bir plastik olan ABS(Akrilonitril bütadien stiren)PLA filamentlere göre daha sağlamdır. Bu nedenle ısıtmalı tablaya sahip 3D yazıcılar ile kullanılmaktadır. Mat bir görünüme sahiptir. İdeal baskı sıcaklığı 210°C-230°C aralığındadır.

ABS (Akrilonitril bütadien stiren) petrol bazlı bir plastiktir. Oldukça sağlam olan ABS baskı için ısıtmalı platforma (heated bed) (BuildTak ile baskı alınabilmektedir.) ihtiyaç duymaktadır. Mat bir görünüme sahip olan ABS in ideal baskı sıcaklığıysa 210-230 santigrat derecedir. Aynı şekilde PLA gibi günümüzde sıkça kullanılan filamentlerden biridir.

ABS ve ABS+ 1.75mmFilament Özellikler

 • İdeal Uygulama ve Erime Sıcaklığı: 210-265 °C değişmekte olup, ürün üstünde yazmaktadır.
 • Tabla Sıcaklığı:Maksimum110 °C
 • Filament Çapı:1.75mm±0.05mm
 • Ağırlık:1 kg
 • Renk: Çeşitli

Filament 1.75 mm PLA Özellikleri

Bitkisel kaynaklı biyopolimerden gıda ve ten temasına uygundur. Yüksek tolerans ile tüm uygulamalarda pürüzsüz bir sonuç verir. Hobi ve ilk örnek – prototip amaçlı kullanımda en kolay baskı alınabilecek malzemedir.

Filament 1.75 mm PLA, son zamanlarda oldukça yoğun bir ilgi gören 3D yazıcılar model oluşturmak için filament kullanır. Hammadde olarak çok farklı malzemeler kullanılsa da en çok kullanılan çeşitleri PLA ve ABS’dir. Hammadde çeşitlerinin kullanım alanlarındaki farkı genelde erime sıcaklığı ve renk çeşitliliğidir.

Bir çeşit bioplastik olan PLA (Polilaktik Asit) maddesi, mısır nişastası bazlıdır. Geniş bir renk skalasında üretime sahip olan PLA, ısıtıcılı tabla gerektirmemesi ve sağlığa herhangi bir zararının olmaması sebebiyle en çok tercih edilen flament çeşitlerinden biridir. İdeal çalışma sıcaklığı 180°C-220°C aralığındadır.

Filamentler saf hammaddeden, RoHS standartlarında, gıdaya uygun boyar maddelerle üretilmektedir

Filament 1.75 mm PLA Teknik Özellikler

Ürün KategorisiPLA Filament
Erime Sıcaklığı190-220 °C
Tabla Sıcaklığı0-80 °C
Filament Çapı1.75 mm
Ağırlık0.5Kg – 330 metre
RenkÇeşitli

 

Filament 1.75 mm Natural Semi Flex – Yarı Esnek

Biyopolimerden ile yarı esnek, gıda ve ten temasına uygundur. PLA nın baskı kolaylığı yanında birçok faklı alanda kullanılır.

Filament 1.75 mm Natural Semi Flex – Yarı Esnek, son zamanlarda oldukça yoğun bir ilgi gören 3D yazıcılar model oluşturmak için filament kullanır. Hammadde olarak çok farklı malzemeler kullanılsa da en çok kullanılan çeşitleri PLA ve ABS’dir. Hammadde çeşitlerinin kullanım alanlarındaki farkı genelde erime sıcaklığı ve renk çeşitliliğidir.

RoHS standartlarında, gıdaya uygun boyar maddelerle üretilmektedir. HIPS filamentler darbeye karşı çok yüksek mukavemet gösterir.

Filament 1.75 mm Natural Semi Flex – Yarı Esnek Teknik Özellikler

Ürün KategorisiEsnek Filament
Erime Sıcaklığı200-220 °C
Tabla Sıcaklığı0-80 °C
Filament Çapı1.75 mm
Ağırlık0.5 Kg – 330 metre
RenkNatural

 

FLEX

Esnek yapısı sayesinde hem kuvvetli, hem mekanik ve hem de esnek parçalarda kullanılır. Esnek olması gereken köşe, lastik, tekerlek gibi parçalar ve esnemesi gereken modellerde tercih edilir. Baskı tablalarına ve kendi yüzeyine çok kuvvetli tutunma sağlar.

 

STH

Biyopolimer filamenti olan STH ile ABS den daha sağlam baskıları, PLA dan daha kolaydır. Pürüzsüz yüzey kalitesi, mekanik dayanıklılığı, ten ve gıda temasına uygunluğu en önemli özelliklerindendir.

 

PP

Esnek yapısı, yüksek asit ve kimyasal direnci ile birçok alanda kullanılır. Asit gibi yüksek korozif özellikleri olan malzemelerle temas edecek ürünlerde ve esnek olması istenen aktif fonksiyonel parçalara da uygundur.

PETG Filament 1.75 mm

3 boyutlu yazıcılar, son dönemde oldukça yoğun ilgi duyulan bir alandır. Bu üstün performanslı filamentler ile piyasadaki mevcut 3 boyutlu yazıcılardan üstün performanslı baskı alabilirsiniz.

PETG Filament 1.75 mm Teknik Özellikleri

 • Erime Sıcaklığı: 230-250 °C
 • Tabla Sıcaklığı: 80-90 °C veya ısıtmasız
 • Filament Çapı: 1.75mm ±0.05mm
 • Ağırlık: 1kg
 • Renk: Çeşitli

 

eSilk-PLA Filament 1.75 mm

3 boyutlu yazıcılar, son dönemde oldukça yoğun ilgi duyulan bir alandır. Ütün performanslı filamentler ile piyasadaki mevcut 3 boyutlu yazıcılardan üstün performanslı baskı alabilirsiniz.

1.75 mm eSilk-PLA Filament Teknik Özellikleri

 • Erime Sıcaklığı: 190-220 °C
 • Tabla Sıcaklığı: 80-90 °C veya ısıtmasız
 • Filament Çapı: 1.75mm ±0.05mm
 • Ağırlık: 1kg
 • Renk: Çeşitli

 

ePA-CF Filament 1.75 mm Naturel – Natural

3 boyutlu yazıcılar, son dönemde oldukça yoğun ilgi duyulan bir alandır. Üstün performanslı filamentler ile piyasadaki mevcut 3 boyutlu yazıcılardan üstün performanslı baskı alabilirsiniz.

1.75 mm Natürel ePA-CF Filament – Natural Teknik Özellikleri

 • Erime sıcaklığı: 240~260°C
 • Tabla sıcaklığı: 80°C
 • Filament çapı: 1.75±0.05mm
 • Ağırlık: 1kg

 

ePA-GF Filament 1.75 mm Naturel – Natural

3 boyutlu yazıcılar, son dönemde oldukça yoğun ilgi duyulan bir alandır. Üstün performanslı filamentler ile piyasadaki mevcut 3 boyutlu yazıcılardan üstün performanslı baskı alabilirsiniz.

1.75 mm Naturel ePA-GF Filament – Natural Teknik Özellikleri

 • Erime sıcaklığı: 220~225°C
 • Tabla sıcaklığı: 80°C
 • Filament çapı: 1.75±0.05mm
 • Ağırlık: 1kg

eASA Filament 1.75 mm Naturel

3 boyutlu yazıcılar, son dönemde oldukça yoğun ilgi duyulan bir alandır. Ütün performanslı filamentler ile piyasadaki mevcut 3 boyutlu yazıcılardan üstün performanslı baskı alabilirsiniz.

1.75 mm Naturel eASA Filament – Natural Teknik Özellikleri

 • Erime sıcaklığı: 220~225°C
 • Tabla sıcaklığı: 80°C
 • Filament çapı: 1.75±0.05mm
 • Ağırlık: 1kg

Ahşap Filament 1.75 mm

Ahşap Filament 1.75 mm, son zamanlarda oldukça yoğun bir ilgi gören 3D yazıcılar model oluşturmak için filament kullanır. Hammadde olarak çok farklı malzemeler kullanılsa da en çok kullanılan çeşitleri PLA ve ABS’dir. Hammadde çeşitlerinin kullanım alanlarındaki farkı genelde erime sıcaklığı ve renk çeşitliliğidir.

Ekstra işlem gerektirmeden doğal ahşap dokusu ve yüzeyi verir. Vernik veya boya ile istenilen tona getirilebilir. RoHS standartlarında, gıdaya uygun boyar maddelerle üretilmektedir.

Ahşap Filament 1.75 mm Teknik Özellikler

Ürün KategorisiAhşap Filament
Erime Sıcaklığı190-220 °C
Tabla Sıcaklığı0-80 °C
Filament Çapı1.75 mm
Ağırlık0.5kg – 160 metre
RenkAhşap

 

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.