SparkFun_Edison_Boards DEV-13040

210.00 

Bu Ürün İçin Amerika Üretim Yeri Termin Süresi 7-10 Gün

Stok Mevcut

Stok Kodu: RBL-A043 Stok Kodu: RBLDEV-13040 Kategoriler: , Etiketler: , ,
Markalar:Sparkfun

Intel® Edison, gömülü elektronik cihazlara bakış açınızı değiştirecek ultra küçük bir bilgi işlem platformudur. Her Edison küçük bir pakette büyük miktarda teknoloji ürünü ile paketlenirken, aynı zamanda tek kartlı bilgisayarınızla aynı sağlam gücü sağlar. Intel® Atom ™ SoC çift çekirdekli CPU ile güçlendirilmiş ve üst üste yığılabilen gerçek bir kalkan benzeri “Bloklar” demeti takmak için entegre bir WiFi, Bluetooth LE ve 70 pimli bir konektör içerir. Bu küçük adamın elektronik dünyasına giriş engelini nasıl düşürdüğüne şaşmamalı!

Konsol UART Bloğu, bir FTDI kablosuyla basit bir konsol arayüzü sağlarken Intel® Edison’a güç sağlar. Bu, Intel® Edison’u kullanmaya başlamak için en asgari çözümdür. Bu kart, Edison’un VSYS hattından ve yığına ekleyebileceğiniz diğer genişletme kartlarından geçmesini sağlamak için 4V ve 500mA’ya kadar akım sağlayabilir. Bu, sürekli konsol erişimi gerektirmeyen düşük güçlü uygulamalar için harika bir anakarttır. FTDI USB-UART’ın karttan çıkarılmasıyla akım tüketimi minimumdur. FTDI kablosu takılı olmadığında, panele harici güç sağlamak gerekli olacaktır.

Intel® Edison yığınınıza biraz daha kararlılık eklemek istiyorsanız, bu Donanım Paketine göz atın. Edison’unuzdaki Blokları istiflemek için size artırılmış mekanik mukavemet sağlayacaktır!

Not: 3.3V FTDI koparma bu blokla çalışmayacaktır, ancak 5V sürümü çalışacaktır.

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.