Woojer Vest

15,000.00 

Bu Ürün İçin Amerika Üretim Yeri Termin Süresi 7-10 Gün

TÜKENDİ

Stok Kodu: RBL-A089 Stok Kodu: RBLWoojervest Kategoriler: , Etiketler: ,
Markalar:Woojer

Ürün hakkında

Kullanıma Hazır Stereo Dokunsal Mod (4 SOL / 4 SAĞ) – Yelek, Bluetooth veya 3,5 mm ses jakı (dahil değildir) ile bağlanır ve hemen hemen tüm oyun konsollarını (Xbox, PS4, Switch), VR Kulaklıklarını (PSVR , Oculus Rift / Go / Quest, HTC Vive / Pro / Focus, Gear VR vb.) Cep Telefonu ve Tabletler (iPhone, Samsung, LG, Xiaomi, Huawei, Nokia vb.), PC’ler ve TV’ler. NOT: Oyun Konsolları, BT bağlantısı için sertifikalı bir BT dongle’ı gerektirir.
7.1 Tam surround Dokunsal Mod (konuma özgü 8 dokunsal bölge) – Yelek, USB kablosuyla (dahildir) tüm destekleyen 7.1 içeriğe (oyunlar / filmler) ve cihazlara (örneğin PC’ler, PS4 Pro, Samsung 8/9/10, vb.) Bağlanır. ). NOT: Bazı oyun konsolları ve destekleyen TV’ler, HDMI çıkışlarından 7.1 çıkarmak için bir DAC gerektirir (DAC ve kablolar dahil değildir)
Hafif, Dayanıklı, Güçlü ve Şık – Hafif, üst düzey nefes alabilen ve silinebilir kumaşlar.
Çıkarılabilir Yıkanabilir Astar.

 

woojer
Gaming & VR Vest

Gerçekliğinizi Kazanın

Vest, göz kamaştırıcı dokunsal hisleri iletmek için tasarlanmış, oyunun kurallarını değiştiren bir oyun.

Woojer’in Yeleği, geri iten oyunlarla sınırları zorlamaktan, tamamen sürükleyici VR, çene bırakan sinema ve çarpan, baş parmakları ve eziyet eden müziğe kadar, Woojer’in Yeleği favorilerinize hayat verecek!

Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun!

Bu ürüne sadece satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.