Yardım & Destek

Öne Çıkan Sorular ve Cevapları

Ürününüz Yurtiçi kargo ile en kısa zamanda gönderimi yapılmaktadır.

Siparişiniz hafta içi 14:00’a kadar verilen siparişlerinizde aynı gün kargoya verilir. 14:00’dan sonraki siparişleriniz siparişin verildiği günün ertesi iş gününde kargoya verilir. 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra geciktiyse, bu durum kargo firması ile ilgilidir. Kargo firması ile iletişime geçerek probleminizi çözebilirsiniz. Kargo firmalarına aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo : 444 99 99

Siparişinizin gecikme durumda yukarıdaki veya sevk durumunu öğrenmek için sipariş kodunuzu ilgili firmanın sipariş takip bölümünden de öğrenebilirsiniz. Ya da sitemizin üst bilgi bölümünde Sipariş Takip Bölümünde de öğrenebilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmek için hesap bölümündeki siparişlerim sekmesinden verilen siparişinizi iptal etmeniz mevcuttur. Siparişinizi verdikten sonra eklemek veya çıkartmak istediğiniz ürünler için de [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Gönderimi yapılan siparişinizi size gelen kargo firmasından ürün iade formu doldurarak aynı kargo firmasıyla ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Malesef kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.

Ürün detay sayfasının alt kısımlarında ürünle ilgili açıklama yer alıyor. Daha detaylı bilgiler öğrenmek istiyorsanız [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.

Ürünlerinizde bozuk veya hatalı çıkan ürünlerde 15 gün içerisinde vermiş olduğunuz siparişten vazgeçme hakkına sahipsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize Sorun